Kodėl pradėjau rašyti blog'ą?

Turbūt nieko nenustebinsiu - tiesiog atsigręžiau į tai, kas įdomu man pačiai, apie ką nuolat sukasi mano mintys. Interjeras ir namų įrengimas tapo neatsiejama gyvenimo dalimi, tačiau žmogus, kaip asmenybė, jo psichologija, jausmų pasaulis ir patyrimai, yra tikras interjerų kūrimo šaltinis. Domėdamiesi šiais dalykais, galime susikurti mus papildančią ar net atskleidžiančią aplinką, o ne tik gražiai atrodančią interjero koncepciją - juk interjeras be emocijos, jausmo ar idėjos nieko vertas!


Skaitau daug knygų, rašau, todėl jau mažiausiai porą metų norėjau dalytis įžvalgomis, mintimis, savo žiniomis pagelbėti kitiems, bet gana ilgą laiką buvau stabdoma kažkokio bloko: baimė, gėdos jausmas, neramumas, suvokimas, kiek daug pastangų reikia, kad pasiūlyčiau "dėmesio vertą produktą", nes juk visa aplinka rėkte rėkia apie kokybę.

Pradėjau gilintis į tai, kas mane vis tik sulaiko nuo pirmo žingsnio. Man regis, viduje patiriu nuolatinę dvikovą - tarp to, ką sako protas, persisunkęs pašalinės informacijos ir to, ką tyliai ir švelniai šnabžda intuicija. Tai dvi skirtingos jėgos.

Viena - juodinanti gebėjimus, menkinanti žinias ir kaip daiktą mane lyginanti su žinomiausiais tų sričių ekspertais, o kita - teigianti, kad per dešimtmetį sukaupta patirtis jau tikrai pakankamai turtinga, kad padėtų žmonėms išspręsti tam tikras problemas. Taip pat intuicija ramina, kad kažko nežinoti ir nemokėti nėra gėdinga ir, kad iš tiesų nėra teisinga lyginti save su trigubai ilgesnę patirtį turinčiais žmonėmis.


Taigi dar kartą įjungus kritinį mąstymą, po kelių metų savęs slopinimo ir dėmesio nukreipimo į kitus darbus, nutariau paleisti šį puslapį net neturėdama aiškaus tikslo ir plano. Čia kita tema, kuri aktyviai tyrinėjama aplinkoje: juk reikia būti rimtiems verslininkams, planuoti biudžetą, smulkiai susidėlioti veiklos planą, analizuoti rinką, uždirbti. Visi šie dalykai gali mėgstamiausią veiklą paversti kankyne... Šiuo metu man kaip niekad norisi nerūpestingai žaisti, sudominti save (o jei įdomu man, tikiu, kad kažkam taip pat), pasinerti į tai, ką tiesiog gera daryti, o jei tuo pačiu dar ir padėsiu kitiems - ko daugiau norėti?


Turiu smagių idėjų, kurios, tikiu, man duos labai daug gerų ir įdomių emocijų bei pamokų, o kažkam - patarimų, pagalbos, sprendimų, geros nuotaikos, todėl dar kartą kviečiu visus, besidominčius namų įsirengimu, dizainu, o taip pat ir žmogaus psichologija, saviugda, tobulėjimu, jungtis prie bendruomenės!


#gikiness #blogas #interjerodizainas #geekydesign #interjerostudija #interjerodizainas #samoningumas #karantinas #kuryba #zaidimas


0 comments
  • Instagram
  • Facebook

FOLLOW:

Gikiness - blogas apie gyvenimą, namus ir dizainą. GeekyDesign - interjero projektavimo studija.

© 2020 | Interjero dizainerė, tekstų autorė Gintautė Kisieliūtė| +370 689 35661 | gintekisieliute@gmail.com | Vilnius, Lithuania 

  • Instagram
  • Facebook
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon